Dlaczego leczenie zębów jest takie drogie

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #193

  barbaraa
  Użytkownik

  Też Was to zastanawia? Tyle pieniędzy trzeba zostawić, żeby zrobić sobie ładny uśmiech. Wypłata znika w mgnieniu oka. Masakra

  #195

  Martyna
  Gość

  No co zrobić – takie czasy. Chcesz ładnie wyglądać i mieć ładny uśmiech – płać. Prosta zasada. A na NFZ to możesz się nie doczekać.

  #196

  Julia
  Gość

  Dokładnie. Tyle teraz wołają, że szok. No ale z drugiej strony za niewiedzę się płaci – a, że nie ma ludzi którzy wszystko wiedzą no to należy zapłacić wyspecjalizowanym osobom. Tyle ode mnie 😛

  #197

  Aleksandra
  Gość

  Wiedz kosztuje, technologia kosztuje, leki, preparaty też kosztują. Nie dziwmy się. Kiedyś byli rzeźnicy a dziś mamy na prawdę duży postęp. Coś kosztem czegoś – nie mam racji?

  #198

  Zuzka
  Gość

  Oczywiście, że masz rację. Z drugiej strony ja wole wydać więcej na dentystę niż wracać kilkanaście lat wstecz gdzie mieliśmy rzeźników a nie dentystów

  #199

  Natalia
  Gość

  No w tym też jest racja. Postęp technologiczny ewidentnie da się zauważyć. Właściwie powinnam napisać, że to przepaść.

  #200

  barbaraa
  Użytkownik

  Ja nawet przez postęp technologiczny, medyczny i tak nie mogę się pogodzić, że tyle trzeba zapłacić.

  #201

  Zuzka
  Gość

  Eeee tam… dramatyzujesz. Nie jest tak źle. Wygląda na to, że chcesz dobrze wyglądać, mieć piękny uśmiech (czyli masz kompleks) a nie chcesz pieniędzy wydać i teraz gorzkie żale na forum. Nie mam racji?

  #202

  Karolina
  Gość

  Haha – dobrze jej powiedziałaś. No coś kosztem czegoś. Też wolę wydać więcej ale wiedzieć, że mam dobrze coś zrobione. Z zębami nie ma żartów i w tym przypadku tym bardziej bym nie oszczędzała.

  #203

  Oliwia
  Gość

  Nowsza technologia może powodować, że i tak będziemy płacić mniej lub więcej – to wszystko zależy od dostawców, producentów, itd. To nie wina dentystów chociaż zaraz ktoś powie, że mogli by mieć stawki niższe. To są ich kwestie i jak Ci się nie podoba to szukaj innego. Albo idź do rzeźnika… i tyle.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.